Gołębie aukcje   Leave a comment

Ilu z nas ma niechęć do tych pierzastych stworów? Często widzę, że dzieci gonią gołębie w kręgach, aż odejdą. Raz, gdy szedłem ulicą w Oxfordzie, zobaczyłem bardzo eleganckiego ubranego mężczyzny, zejdź z krawężnika, by ścigać gołębiko kilka stóp w dół drogi! Dlaczego mamy taki stosunek do tych ptaków natury? Często nie widzisz, że ludzie goni czarnymi ptakami lub robinsami.


Rozumiem, że gołębie są bardzo cenną częścią życia miejskiego. W miejscach, w których biura i mieszkania zastępują drzewa i trawę, gołębie wciąż wędrują. Nie chowają się wokół wysypisk śmieci lub wyplatają się przez nasze pojemniki. Oczyszczają nasze ulice żywności, które nieuprzejmy spadają. Scharakteryzują bałagan, który wychodzimy.
Gołębie aukcje
Nieważne, jak wiele osób goni ich, przestraszyć, są niegrzeczni wobec nich, a nawet próbować je uruchomić, gołębie wciąż przypominają nam, że natura jest wokół. Czuję naszą postawę, jako że naród odbija się na gołębiach Anglii, ale te istoty wciąż dają nam szacunek, zaufanie i przyjaźń. Wydaje się, że masz szczęście mieć ptaka wydzielanego na ramieniu, lub tak opowieść idzie! gołębie aukcje Dlaczego nie byłoby szczęśliwe, chyba że te ptaki przekazują nam wiadomość?

Ale co to jest ta wiadomość? Cóż, czemu nie zapytać gołębi ?! Następnym razem, gdy idziesz w dół drogi i zobaczysz gołębie Darmowe artykuły do ​​drukowania, pozdrów je i zapytaj, o co im chodzi. Możesz mieć przyjemną odpowiedź! I postanowił kupić drogę ponownie

Reklamy

Posted Październik 28, 2017 by bobo8810 in Podstawy hodowli

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: